۱۳۹۵ اردیبهشت ۱۰, جمعه

یکمین اطلاعیه درابطه با32مین اجلاسHRC( شورای ح.بشر) س.ملل

اطلاعيه نخست کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج.اسلامی ایران درروند32مین اجلاس شورای حقوق بشر
 هم میهنان عزيز،
از روز دوشنبه ۱۳ ژوئن  ۲۰۱۶ (۲۴ خرداد ۱۳۹۵)  سی و دومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درشهر ژنو آغاز می شود و تا اول ژوئیه ۲۰۱۶ (۱۱ تیر ۱۳۹۵)  ادامه خواهد يافت.
 ازکليه هم ميهنان در تمام نقاط دنيا که به نقض حقوق بشر درايران معترض هستند تقاضا می شود که کوشش های خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق بشر در کشورمان و افشای آمران، عاملان و حاميان آن همآهنگ کنند.
ما با برگزاری احتمالی اجلاس های جانبی (موازی) در شورای حقوق بشر و احتمالا تجمعاتی در برابر مقر سازمان ملل متحد در شهر ژنو، تلاش می کنیم که همزمان با سی ودومین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عديده نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در جهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.
 دراین دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو و اقامت در این شهر برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان در این کارزار در نظر گرفته شده است. شرکت های هواپیمایی گوناگون از بسیاری از شهرهای اروپا در صورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمت های مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.
 جهت همآهنگی های ضرور از علاقه مندان به مشارکت در سازماندهی  اين کارزار دعوت می شود که در اجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ۲۸ آوریل ۲۰۱۶ (۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵)  در ساعت ۲۱ به وقت اروپای مرکزی در تالاری در آسیا-پاسیفیک، گروه ايران با نام  HRC IRAN  Geneva و با کد ورودی 321301 برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
  ۲۷ آوریل ۲۰۱۶ (۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵)
 تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج. ا. در روند32مین اجلاس شورای حقوق بشر
«همه حقوق بشر، برای همه، درایران»