۱۳۹۶ اردیبهشت ۶, چهارشنبه

اطلاعيه4م افشاگران نقض حقوق بشر ایران در روند35مین اجلاس شورای حقوق بشر

هم میهنان عزيز،
 ازروز سه شنبه ۶ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۶ خرداد ۱۳۹۶)  سی و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درشهر ژنو آغاز میشود وتا ۲۳  ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶) ادامه خواهد يافت. دوهفته نخست این اجلاس با ۱۰۶ومین نشست کنفرانس سالانه سازمان بین المللی کار همزمان خواهد بود.
 ازکليه هم ميهنان درتمام نقاط دنيا که به نقض حقوق بشر درايران معترض هستند تقاضا می شود که کوششهای خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق بشر درکشورمان وافشای آمران، عاملان و حاميان آن همآهنگ کنند.
ما با برگزاری احتمالی اجلاس های جانبی (موازی) در شورای حقوق بشر و احتمالا تجمعاتی در برابر مقر سازمان ملل متحد در شهر ژنو، تلاش می کنیم که همزمان با سی وپنجمین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عديده نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در جهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.
 دراین دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو و اقامت در این شهر برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان در این کارزار در نظر گرفته شده است. شرکت های هواپیمایی گوناگون از بسیاری از شهرهای اروپا در صورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمت های مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.
  جهت همآهنگیهای ضرور ازعلاقه مندان به مشارکت در سازماندهی اين کارزار دعوت میشود که دراجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ۲۷ آوریل ۲۰۱۷ (۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶) درساعت ۲۱ به وقت اروپای مرکزی درتالاری درآسیا-پاسیفیک، گروه ايران با نام HRC IRAN  Geneva وبا کد ورود350623 برگزار خواهد شد، شرکت کنند. 
۲۶ آوریل ۲۰۱۷ (۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶)
 تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج. ا. در روند 35ومین اجلاس شورای حقوق بشر
نهاد «همه حقوق بشر، برای همه، درایران»

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر