۱۳۹۴ اردیبهشت ۲, چهارشنبه

اطلاعيه دوم کارزار برای افشای نقض حقوق بشر در ج. ا.

اطلاعيه دوم کارزار
در روند بیست و نهمین اجلاس شورای حقوق بشر
 مـ.حـ.بـ.ت نیوز: هم میهنان عزيز! از روز دوشنبه ۱۵ ژوئن ۲۰۱۵ (۲۵ خرداد ۱۳۹۴) بیست و نهمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در شهر ژنو آغاز می شود و تا ۳ ژوئیه ۲۰۱۵ (۱۲ تیر ۱۳۹۴) ادامه خواهد يافت.
از کليه هم ميهنان در تمام نقاط دنيا که به نقض حقوق بشر در ايران معترض هستند تقاضا می شود که کوشش های خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق بشر در کشورمان و افشای آمران، عاملان و حاميان آن همآهنگ کنند.
ما با برگزاری اجلاس های جانبی (موازی) در شورای حقوق بشر و احتمالا تجمعاتی در برابر مقر سازمان ملل متحد در شهر ژنو در ارتباط با حوادث رخداده در سال های پیشین در روزهای خردادماه و تیرماه، تلاش می کنیم که همزمان با بیست و نهمین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عديده نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در جهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.
همچنین چند کارگاه آموزشی حقوق بشر در آخر هفته های موجود در این فاصله زمانی پیش بینی شده است.
در این دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو و اقامت در این شهربرای تعدادی از شرکت کنندگان در این کارزار در نظر گرفته شده است. شرکت های هواپیمایی گوناگون از بسیاری از شهرهای اروپا در صورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمت های مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.
جهت همآهنگی های ضرور از علاقه مندان به مشارکت در سازماندهی اين کارزار دعوت می شود که در اجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ۲۳ آوریل ۲۰۱۵ (۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴) در ساعت ۲۱ به وقت اروپای مرکزی در تالاری در آسیا-پاسیفیک، گروه ايران با نام
HRC IRAN Geneva
و با کد ورودی:291503
برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
۲۲ آوریل ۲۰۱۵ (۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴)
تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر در ج. ا. در روند بیست و نهمین اجلاس شورای حقوق بشر