۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۲, چهارشنبه

اطلاعيه1م. در راه افشاگری نقض ح.بشر درروند38مین اجلاس ش.ح.بشر

اطلاعيه یکم افشاگران نقض حقوق بشر درایران در38مین اجلاس شورای ح.بشر
هم میهنان عزيز،
 از روز دوشنبه ۱۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۸ خرداد ۱۳۹۷) سی و هشتمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درشهر ژنو آغاز می‌شود وتا ۶ ژوئیه ۲۰۱۸ (۱۵ تیر ۱۳۹۷) ادامه خواهد يافت.
 ازکليه هم ميهنان درتمام نقاط دنيا که به نقض حقوق بشر درايران معترض هستند تقاضا میشود که کوششهای خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق بشر درکشورمان وافشای آمران، عاملان وحاميان آن همآهنگ کنند.
ما با برگزاری احتمالی اجلاسهای جانبی (موازی) درشورای حقوق بشر و احتمالا تجمعاتی دربرابر مقر سازمان ملل متحد در شهر ژنو، تلاش میکنیم که همزمان با 38مین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عديده نقض حقوق بشر درجمهوری اسلامی درجهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.
    دراین دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو و اقامت در این شهر برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان دراین کارزار درنظر گرفته شده است. شرکتهای هواپیمایی گوناگون از بسیاری ازشهرهای اروپا درصورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمتهای مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.
   جهت همآهنگی های ضرور از علاقه مندان به مشارکت درسازماندهی اين کارزار دعوت می‌شود که دراجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ‍۳ مه ۲۰۱۸ (۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷)درساعت۲۱ به وقت اروپای مرکزی درتالاری درآسیا-پاسیفیک، گروه ايران با نام HRC IRAN  Geneva وبا کد ورودی381806 برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
  ۲ مه ۲۰۱۸ (۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷)
تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج.اسلامی ایران در روند سی و هشتمین اجلاس شورای حقوق بشر
نهاد «همه حقوق بشر، برای همه، در ایران»


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر