۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۹, چهارشنبه

اطلاعيه2م افشاگران نقض حقوق بشر درجمهوری اسلامی ایران در روند38مین اجلاس شورای حقوق بشر

هم میهنان عزيز،
از روز دوشنبه ۱۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۸ خرداد ۱۳۹۷) سی و هشتمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در شهر ژنو آغاز می‌شود و تا ۶ ژوئیه ۲۰۱۸ (۱۵ تیر ۱۳۹۷) ادامه خواهد يافت.
ازکليه هم ميهنان درتمام نقاط دنيا که به نقض حقوق بشر در ايران معترض هستند تقاضا می شود که کوششهای خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق بشر درکشورمان وافشای آمران، عاملان و حاميان آن همآهنگ کنند.
ما با برگزاری احتمالی اجلاسهای جانبی (موازی) در شورای حقوق بشر واحتمالا تجمعاتی دربرابر مقر سازمان ملل متحد درشهر ژنو، تلاش می کنیم که همزمان با سی وهشتمین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عديده نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی درجهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.
در این دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو و اقامت در این شهر برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان در این کارزار در نظر گرفته شده است. شرکت های هواپیمایی گوناگون از بسیاری از شهرهای اروپا در صورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمت های مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.
جهت همآهنگی های ضرور ازعلاقه مندان به مشارکت درسازماندهی  اين کارزار دعوت می‌شود که دراجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ‍۱۰ مه ۲۰۱۸ (۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷)  در ساعت ۲۱ به وقت اروپای مرکزی در تالاری در آسیا-پاسیفیک، گروه ايران با نام
HRC IRAN  Geneva وبا کد ورودی 381806  برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
۹ مه ۲۰۱۸ -۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷  
تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر در ج. ا. در روند سی و هشتمین اجلاس شورای حقوق بشر
نهاد «همه حقوق بشر، برای همه، در ایران»